
HF6 BYOND HiFRes - прилад для високопотокової кисневої терапії зі зволожувачем з підігрівом
146 350 ₴
- В наявності
- Код: 76124
- +380 (95) 656-44-53Менеджер з продажу Владислав
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Моделі HF6 та HF8M можуть регулювати швидкість потоку кисню через механічний витратомір, а HF7 та HF8 – за допомогою програмного забезпечення.
HF6 та HF8M можуть підключатися до джерела кисню високого тиску (кисневий балон, центральне джерело кисню) та джерела кисню низького тиску (концентратор кисню),
а HF7 та HF8 можуть підключатися лише до джерела кисню високого тиску.
Прилади для високопотокової кисневої терапії зі зволожувачем з підігрівом в більшості випадків використовуються для подачі зволоженої та нагрітої повітряно-кисневої суміші в порожнину носа, безпосередньо через назальну канюлю високого потоку, без герметизації, зі швидкістю потоку, що перевищує пікову швидкість вдиху пацієнта. Концентрація кисню на вдих, регулюється користувачем, що робить дихання більш комфортним.
Це ефективна респіраторна терапія, яка підходить для інвазивних або неінвазивних пацієнтів зі спонтанним диханням, та не призначена для підтримки життєвих функцій.
- Діапазон Потоку: 2- 60 л/хв;
- Діагональ дисплею: 5”;
- Налаштування Вологості: 9 рівнів;
- Налаштування температури: від 29 до 37оС;
- Діапазон регулювання FiO2: 21-100%;
- Регулювання FiO2: за допомогою ручного флоуметру
|
Візок для зволожувачів дихальних шляхів |
Ціну уточнюйте |
|
Датчик SpO2, який виводить на екран приладу показник концентрації кисню крові, та частоту пульсу пацієнта. |
Ціну уточнюйте |
|
Назальна канюля BYOND – розмір М |
Входить в вартість приладу |
|
Камера зволоження BYOND / Flexicare® Auto-Fill |
Входить в вартість приладу |
|
Пиловий фільтр |
Входить в вартість приладу |
|
Фільтр Тонкої очистки РМ 2,5 |
Входить в вартість приладу |
|
Дихальний контур з підігрівом BYOND |
Входить в вартість приладу |
|
Шланг, для підключення кисню високого тиску. |
Входить в вартість приладу |
- Ціна: 146 350 ₴

