
Велотренажер AirBike Max
52 877 ₴
- Під замовлення
- Код: 5460252
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Пневматичний велотренажер з міцною рамою та різними програмами! Насолоджуйтесь унікальним інтенсивним тренуванням!
Шукаєте кардіотренажер, який автоматично регулює опір, тож вам не доведеться робити це самостійно ? Тоді повітряний тренажер AirBike Max – це те, що ви шукаєте! Це сучасний тренажер, який автоматично збільшує опір , чим сильніше ви крутите педалі.
Геніальний і міцний дизайн

AirBike Max може похвалитися міцною рамою з вантажопідйомністю до 160 кг , тому він буде залишатися стабільним навіть під час інтенсивного тренування. Щоб зробити ваші тренування максимально комфортними, сидіння можна регулювати як вертикально, так і горизонтально .
Оскільки руки з ручками, як і педалі, підключені до вентилятора, ви можете тренувати руки та ноги одночасно . Або ви можете притиснути ноги до підніжок і вправляти лише руки . Ця розумна конструкція дає змогу вибрати, чи потрібно тренувати все тіло чи лише верхню частину .
Розумні програми

Щоб зробити ваше тренування максимально ефективним , AirBike Max оснащений простим у використанні РК-дисплеєм , який дозволяє відстежувати дані про тренування , такі як час тренування, швидкість, відстань або оберти за хвилину. Окрім попередньо встановлених програм, цей тренажер також дозволяє встановити цільову частоту серцевих скорочень . Все, що вам потрібно зробити, це встановити цільову частоту серцевих скорочень, і велотренажер подбає про те, щоб ви не перевищили або знизили її .
Опір повітря

Завдяки пневматичній гальмівній системі AirBike Max не потребує регулювання опору вручну . Вентилятор автоматично адаптується до вашої швидкості обертання педалей. Отже, чим сильніше ви крутите педалі, тим вищий опір ( регулювання опору відбувається швидко та плавно ).
Ключові особливості:
- Велотренажер з пневматичною гальмівною системою для інтенсивних тренувань
- Зручний для читання та використання РК-дисплей
- Зручне регульоване сидіння
- Транспортні колеса
- Тримач для пляшки з водою (пляшка для води в комплекті)
- Підставка під телефон
- Система регулювання нерівності підлоги
- 7 програм: 2 попередньо встановлені інтервальні програми, ручна інтервальна програма, цільове значення (час, відстань, спалені калорії, пульс)
- Дисплей показує: час, оберти в хвилину, швидкість, відстань, спалені калорії, ват і поточний пульс
Технічний опис:
|
Маса маховика |
4,5 кг |
|
Операція опору |
Опір зростає з інтенсивністю обертання педалей |
|
Кількість режимів опору |
Необмежений |
|
Гальмівна система |
повітря |
|
Вільний хід |
немає |
|
Кількість режимів |
7 |
|
Програма HRC |
немає |
|
Програма WATT |
немає |
|
Програма відновлення |
немає |
|
Програма Body Fat |
немає |
|
Ручна програма |
так |
|
Монітор серцевого ритму |
немає |
|
Тримач для пляшки з водою |
так |
|
Підставка під телефон |
так |
|
Транспортні колеса |
так |
|
Регулювання нерівної підлоги |
так |
|
Приймач пояса HR |
|
|
HR ремінь в комплекті |
немає |
|
Аудіо вхід |
немає |
|
Розкладний |
немає |
|
Розміри |
157 х 76,5 х 145,5 см |
|
Висота сидіння |
Регулюється в 9 різних положеннях |
|
Розміри упаковки |
145 х 40,5 х 88 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
160 кг |
|
Максимальний зріст користувача |
Без обмежень |
|
вага |
66,5 кг |
|
Джерело живлення |
2 батареї АА |
|
Категорія |
S (EN20957) |
|
використання |
Комерційна, домашня |
Характеристики
Велотренажер AirBike Max
| Вага маховика (кг) | 4,50 кг |
| Гальмівна система | повітря |
| Датчики серцевого ритму на кермі | немає |
| Ергометр | немає |
| Категорія використання | Комерційне використання |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | не обмежена |
| Нагрудний ремінь | немає |
| Обмеження ваги (кг) | 160 кг |
| Рівні опору | Плавне регулювання |
| Регулювання опору | Залежить від швидкості обертання педалей |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | 157 х 76,5 х 145,5 см |
| Транспортні колеса | так |
| Джерело живлення | 2 батареї АА |
| Гарантія | 24 |
| Кількість програм | 7 |
| Термін поставки | 1 |
- Ціна: 52 877 ₴



