
Велотренажер ZenRoute 1000
51 325 ₴
- Під замовлення
- Код: 5480352
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
-
- Увімкнути Wi-Fi, Bluetooth і GPS для належної роботи програми та дозволити всі дозволи, необхідні для програми; з’єднайте з біговою доріжкою в програмі, а не в налаштуваннях Bluetooth вашого мобільного пристрою
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків і не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти )
- Bluetooth не призначений для відтворення аудіо
- Багатофункціональні ручки для різних хватів
- РК-дисплей, який показує швидкість, час, відстань, спалені калорії або частоту серцевих скорочень (лише при використанні ременя HR – не входить в комплект)
- Тихий хід завдяки магнітній гальмівній системі
- Регульовані по вертикалі та горизонталі сидіння та кермо
- Добре збалансована рама з потужним маховиком
Технічний опис:
|
Маса маховика |
18 кг |
|
Операція опору |
Інструкція |
|
Кількість рівнів опору |
8 |
|
Гальмівна система |
Магнітний |
|
Драйв |
Пояс |
|
Вільний хід |
немає |
|
Регульоване по горизонталі кермо |
Так, 11 позицій |
|
Регульоване по вертикалі кермо |
Так, 10 позицій |
|
Регульоване по горизонталі сидіння |
Так, 11 позицій |
|
Регульоване по вертикалі сидіння |
Так, 10 позицій |
|
Тримач для пляшки з водою |
так |
|
Транспортні колеса |
так |
|
Регулювання нерівної поверхні |
так |
|
Панель управління |
так |
|
Монітор серцевого ритму на кермі |
немає |
|
Приймач пояса HR |
|
|
HR ремінь в комплекті |
немає |
|
Розміри |
127 х 64,5 х 149 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
120 кг |
|
Максимальний зріст користувача |
200 см |
|
вага |
63 кг |
|
технології |
Підтримує додатки Zwift, Kinomap, Fitshow |
|
Джерело живлення |
Консоль: 2 батареї AAA 1,5 В, сенсор: 1 батарея CR2032 |
|
Категорія |
SB (EN20957) |
|
використання |
Комерційний |
Характеристики
Велотренажер ZenRoute 1000
| Вільний хід | немає |
| Вага маховика (кг) | 18 кг |
| Вертикальне регулювання | так |
| Вертикальне регулювання керма | так |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Горизонтальне регулювання керма | так |
| Горизонтальне регулювання сидіння | так |
| Датчики серцевого ритму на кермі | немає |
| Драйв | Ремінна передача |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Обмеження ваги (кг) | 120 кг |
| Рівні опору | 8 |
| Регулювання опору | Інструкція |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | 127 х 64,5 х 149 см |
| Транспортні колеса | так |
| Гарантія | 24 |
| Технології | Цвіфт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Тип | Вертикальний |
- Ціна: 51 325 ₴



