
Велотренажер inCondi UB60i Колір Чорний
29 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 4990652
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Легке транспортування
Велотренажер inCondi UB60i легко переміщати завдяки транспортним колесам на передній частині тренажера, тож ви можете переміщати його більш-менш всюди без зусиль.
Підключайтеся до смартфонів і планшетів
Основною перевагою є додаток iC + Training . Ця програма дозволяє налаштовувати програми вправ, зберігати дані про вправи та ділитися ними в соціальних мережах або перевіряти поточні дані про продуктивність (пульс, швидкість, відстань тощо).


Тренуйтеся в будь-якій точці світу
За допомогою iC + Training ви можете налаштувати будь-який маршрут у світі прямо на Картах Google. Ви можете кататися вулицями Парижа, пляжами Маямі або горами Крконоше. Як ви знаєте з перегляду вулиць, під час тренування ви можете переглядати зображення свого маршруту в реальному часі. Крім того, еліптичне навантаження повторює курс дороги, що робить його ще більш реалістичним. Відкривайте світ, не виходячи з дому. Звичайно, програма також пропонує вмикати, налаштовувати та керувати функціями машини безпосередньо з вашого мобільного пристрою. А оскільки також планується використовувати розумні пристрої, машина має практичний тримач для електронних пристроїв, книг або газет.

Завдяки цим характеристикам, високій універсальності та відмінному співвідношенню ціна/продуктивність, велотренажер inCondi UB60i є частим вибором клієнтів. Отримайте улюбленого тренера!
Ключові особливості:
- Стійкий каркас
- Система BeltDrive для плавного приводу
- 3-компонентні кривошипи з механічно закритими підшипниками та стандартною різьбою педалі
- Регульоване ергономічне сидіння
- можливість підключення до додаткових програм
- Kinomap ( Android / iOS )
- Навчання iC+ ( Android / iOS )
- Fit Hi Way ( Android , альтернативне посилання )
- Zwift ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) і додаток Zwift Companion ( Android 7.0+/ iOS 9.0+)
- inSPORTline не є розробником зазначених програм і не несе відповідальності за можливі помилки або несумісність програм (у разі виникнення проблем ми готові допомогти)
- РК-дисплей з підсвічуванням
- Програма WATT : машина збільшує або зменшує опір, щоб користувач виконав задану продуктивність (наприклад, збільшує опір при зменшенні обертання педалей)
- Кардіо ( програма HRC): регулювання опору для підтримки пульсу користувача в необхідному діапазоні
- Комп’ютер відображає : час тренування, пройдену відстань, пульс, швидкість, спалені калорії, оберти за хвилину
Програми та можливості програми iC+ Training:
- швидкий початок
- ручне налаштування цільового часу, відстані або спалених калорій
- можливість створення профілю користувача (фото, ім'я, вага, стать)
- налаштуйте справжній маршрут за допомогою Google Maps і Street View і виберіть улюблені треки
- інтервальні вправи
- Програма WATT
- Можливість групових занять
- інтелектуальний планувальник тренувань
- навчання істор
Технічні параметри:
Вхідна потужність
| Маса маховика | 7 кг |
| Коефіцієнт (посередині: маховик) | 1:8,1 |
| Контроль опору | електронний, максимальний опір при 60 об/хв |
| Рівні опору | 32 |
| Гальмівна система | магнітний |
| Холостий хід | так |
| Всього програм | 20 |
| Попередньо встановлені програми | 12 |
| Програми користувача | 1 |
| Програма HRC | так |
| Програма WATT | так |
| Тест на відновлення | так |
| Вимірювання жиру в організмі | так |
| Ручна програма | так |
| датчик HRC | так |
| Тримач для пляшки | немає |
| Тримач для планшета | так |
| Транспортні колеса | так |
| Система вирівнювання | так |
| Приймач нагрудного ременя | так |
| Нагрудний ремінь в комплекті | так |
| Аудіо вхід | немає |
| Складна рама | немає |
| Загальні розміри | 102 х 56 х 149 см |
| Розміри в складеному стані | X |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| 11,7 Вт | |
| Макс. зріст користувача | 200 см |
| вага | 38,2 кг |
| Джерело живлення | Мережевий адаптер 9V, 1.3A для AC 100V240V |
| Категорія | HA (відповідно до EN957) |
| використання | додому |
Характеристики
Велотренажер inCondi UB60i Колір Чорний
| Вага маховика (кг) | 7 кг |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Датчики серцевого ритму на кермі | так |
| Ергометр | так |
| Категорія використання | Домашнє використання |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Нагрудний ремінь | так |
| Обмеження ваги (кг) | 150 кг |
| Рівні опору | 32 |
| Регулювання опору | електронні |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | 102 х 56 х 149 |
| Транспортні колеса | так |
| Джерело живлення | Мережа живлення |
| Гарантія | 24 |
| Кількість програм | 15 |
| Колір | чорний |
| Технології | inCondi |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 29 900 ₴




