
Спін-байк Epsilon Max
29 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 5392352
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Професійний спінбайк з потужним маховиком і повністю регульованою рамою.
З Spin Bike Epsilon Max ви будете кататися на повній швидкості, не рухаючись ні на дюйм. Стійка рама з повністю регульованим сидінням і ручками розроблена для складних тренувань навіть на професійному рівні. Важкий ( 22 кг ) маховик забезпечує плавну роботу, тому ви навіть не помітите, що перебуваєте на велосипеді.

На зручній для читання панелі керування ви можете встановити цілі тренування ( відстань, час, калорії або середній пульс ). Монітори серцевого ритму вбудовані в зручні поролонові ручки . Машина використовує цю функцію як програму HRC , яка дозволяє відстежувати, чи перебуваєте ви в зоні оптимального пульсу. Існує також програма відновлення , яка використовує відстеження серцевого ритму для надання інформації про ваше відновлення після тренування.

Ви можете легко регулювати опір машини за допомогою ручки регулювання , яка також виконує функцію екстреного гальма , що може стати в нагоді, якщо ви коли-небудь опинитеся в ситуації, коли ви настільки втомилися, що більше не можете крутити педалі. Ще однією чудовою особливістю є багатофункціональні ручки , які дозволяють змінювати ручки під час тренування.

Spin Bike Epsilon Max забезпечує автентичний досвід їзди як вдома , так і в професійному середовищі. З максимальною вантажопідйомністю 150 кг і комерційною сертифікацією цей велосипед ідеально підходить для тренажерних залів.
Ключові особливості:
- Важкий маховик для плавної роботи
- Ефективна фрикційна гальмівна система
- Програма відновлення
- Сидіння та ручки регулюються по вертикалі та горизонталі
- Зручні поролонові ручки
- Зручна для читання панель керування
- Регульовані ремінці для педалей
- Аварійне гальмо
- Тримач для пляшки з водою
- Програма HRC: машина автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в зоні оптимального пульсу
- Панель управління відображає: час, швидкість, середню швидкість, дистанцію, калорії, RPM, пульс
Технічний опис:
|
Маса маховика |
22 кг |
|
Операція опору |
Інструкція |
|
Кількість рівнів опору |
Плавне регулювання опору |
|
Гальмівна система |
Тертя |
|
Драйв |
Пояс |
|
Вільний хід |
Немає |
|
Програма HRC |
Так |
|
Регульоване по горизонталі сидіння |
Так |
|
Регульоване по вертикалі сидіння |
Так |
|
Регульоване по горизонталі кермо |
Так |
|
Регульоване по вертикалі кермо |
Так |
|
Аварійне гальмо |
Так |
|
Маховик і кришка ременя |
Так |
|
Тримач для пляшки з водою |
Так |
|
Тримач для планшета |
Немає |
|
Транспортні колеса |
Так |
|
Регулювання нерівної поверхні |
Так |
|
Панель управління |
Так |
|
Монітор серцевого ритму |
Так |
|
Приймач пояса HR |
Немає |
|
HR ремінь в комплекті |
Немає |
|
Розміри |
Д 115,7 х Ш 62 х В 135 см |
|
Розміри упаковки |
Д 106,5 х Ш 26,5 х В 89 см |
|
Висота сидіння |
99 – 113 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
150 кг |
|
Максимальний зріст користувача |
190 см |
|
вага |
60 кг |
|
Джерело живлення |
Немає (панель керування живиться від 2 батарейок ААА) |
|
Категорія |
SC (EN ISO 20957) |
|
використання |
Комерційний |
Характеристики
Спін-байк Epsilon Max
| Вільний хід | немає |
| Вага маховика (кг) | 22 кг |
| Вертикальне регулювання | так |
| Вертикальне регулювання керма | так |
| Гальмівна система | Тертя |
| Горизонтальне регулювання керма | так |
| Горизонтальне регулювання сидіння | так |
| Датчики серцевого ритму на кермі | так |
| Драйв | Ремінна передача |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Обмеження ваги (кг) | 150 кг |
| Рівні опору | Плавне регулювання |
| Регулювання опору | Інструкція |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | 115,7 х 62 х 135 |
| Транспортні колеса | так |
| Гарантія | 24 |
| Термін поставки | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний |
- Ціна: 29 900 ₴


