
Велотренажер ZenRoute 250
28 934 ₴
- Під замовлення
- Код: 5602952
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Велотренажер з 32 рівнями опору, регульованим сидінням та кермом, можливістю підключення до додатку та практичними аксесуарами, такими як тримач для планшета або тримач для пляшки з водою.
Велотренажер, який підійде для вашого домашнього спортзалу ? Це велотренажер ZenRoute 250 ! Однак, цей велотренажер не тільки чудово виглядає , але й пропонує широкий вибір програм та аксесуарів . Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу власним програмам, чи застосунку , цей тренажер — саме те, що вам потрібно .
Стійка стильна рама
.jpg)
Вам не доведеться турбуватися про те, що конструкція тренажера негативно вплине на його функціональність. Навпаки, навіть навпаки. ZenRoute 250 може похвалитися неймовірною вантажопідйомністю 130 кг , а зріст користувача може становити до 2 метрів, що робить його придатним для широкого кола користувачів , від професійних спортсменів до тих, хто хоче схуднути . Вагою 9 кг , маховик пропонує до 32 різних рівнів опору , що дозволяє досягти будь-якої мети.
Налаштуйте своє тренування
.jpg)
Щоб ваше тренування було ефективним , ви повинні робити його правильно. А це неможливо, якщо ви не можете налаштувати тренажер відповідно до своїх потреб. Велотренажер ZenRoute 250 дозволяє регулювати не лише висоту керма , але й вертикальне та горизонтальне положення сидіння . В результаті вам не доведеться страждати від тренування, яке вам не до вподоби.
Підключення до додатків та широкий вибір аксесуарів
.jpg)
Іноді потрібно трохи урізноманітнити своє тренування . Саме тому, окрім стандартних попередньо встановлених та користувацьких програм , ZenRoute 250 також підтримує такі розумні тренувальні додатки, як Zwift, Kinomap або Fitshow , перетворюючи таким чином звичайне тренування на змагання з іншими користувачами з різних континентів або ж на рекреаційну поїздку найкрасивішими стежками світу.
Також є зовнішні аксесуари, такі як нагрудний ремінь для вимірювання серцевого ритму , які можна використовувати, щоб зробити тренування ще ефективнішим. Клітка для пляшки з водою та тримач для планшета – це вишенька на торті.
Ключові характеристики:
- Ідеально збалансований велотренажер з електричним приводом
- Магнітна система забезпечує безшумну роботу
- Пропонує 12 попередньо встановлених програм + 5 користувацьких програм
- Функції відновлення та FAT
- Підключення додатку через Bluetooth:
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- 3D-середовища та 11 захопливих світів, включаючи вашого аватара, друзів та інших спортсменів
- Аватар автоматично зменшує швидкість під час руху вгору – для вищої швидкості потрібно вручну збільшити опір
- Кіномап ( Android / iOS )
- Тисячі попередньо встановлених маршрутів, з яких відтворюється відео
- Вибираючи тип тренажера, виберіть значок велотренажера , inSPORTline як марку тренажера та ZenRoute 250 як модель.
- Фітнес-шоу ( Андроїд) / iOS )
- Безкоштовний додаток
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Для належної роботи програми увімкніть Wi-Fi, Bluetooth та GPS, а також надайте всі дозволи, необхідні для неї; під’єднайте пристрій до бігової доріжки в додатку, а не в налаштуваннях Bluetooth на вашому мобільному пристрої.
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків та не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти ).
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Вертикально регульоване кермо та сидіння з вертикальним та горизонтальним регулюванням
- Маховик у задній частині машини
- Легкочитабельний дисплей
- Кермо Bullhorn для більш автентичного відчуття від їзди
- Трисекційні шатуни
- Педалі з кліпсою та ремінцем
- Тримач для планшета та тримач для пляшки з водою
- Програма HRC: тренажер автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в оптимальній зоні серцевого ритму
- Комп'ютер відображає: час, швидкість, середню швидкість, відстань, спалені калорії, оберти за хвилину, частоту серцевих скорочень, потужність у ватах
Технічний опис:
40,9 кг
|
Вага маховика |
9 кг |
|
Операція опору |
Електронний |
|
Кількість рівнів опору |
32 |
|
Максимальний опір при 60 об/хв |
435 Вт |
|
Гальмівна система |
Магнітний |
|
Диск |
Ремінь |
|
Вільний хід |
Так |
|
Програма управління персоналом |
Так |
|
Горизонтально регульоване сидіння |
Так |
|
Вертикально регульоване сидіння |
Так |
|
Горизонтально регульовані керма |
Ні |
|
Вертикально регульовані керма |
Так |
|
Запобіжне гальмо |
Ні |
|
Захист маховика та ременя |
Так |
|
Тримач для пляшок з водою |
Так |
|
Тримач для планшета |
Так |
|
Транспортні колеса |
Так |
|
Вирівнювання нерівної поверхні |
Так |
|
Панель керування |
Так |
|
Монітор серцевого ритму |
Так |
|
Приймач пояса для серцевого ритму |
|
|
Пояс для вимірювання серцевого ритму в комплекті |
Так |
|
Розміри |
Д 138 x Ш 51 x В 110 см |
|
Висота сидіння |
89 - 104 см |
|
Максимальна відстань між кермом та сидінням |
62 - 72 см |
|
Розміри упаковки |
112 x 27 x 93 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
130 кг |
|
Максимальний зріст користувача |
200 см |
|
Вага |
|
|
Вхідна потужність |
58 Вт |
|
Джерело живлення |
Адаптер змінного струму |
|
Категорія |
HC (EN ISO 20957) |
|
Використання |
дім |
Характеристики
Велотренажер ZenRoute 250
| Вільний хід | так |
| Вага маховика (кг) | 9 кг |
| Вертикальне регулювання | так |
| Вертикальне регулювання керма | так |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Горизонтальне регулювання керма | ні |
| Горизонтальне регулювання сидіння | так |
| Датчики серцевого ритму на кермі | так |
| Драйв | Ремінний привід |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Модельний ряд | Дзен |
| Обмеження ваги (кг) | 130 кг |
| Рівні опору | 32 |
| Регулювання опору | Електронний |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | d138 x š51 x v110 см |
| Транспортні колеса | так |
| Гарантія | 24 |
| Технології | підключення додатків |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний |
| Виробник | Insportline |
- Ціна: 28 934 ₴



