
Велотренажер Klegan Колір Чорно-Сріблястий
11 909 ₴
- В наявності
- Код: 5005552
- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Ручна система опору, датчики пульсу на кермі, добре читається дисплей, зручне сидіння, нековзні рукоятки.
Велотренажер Klegan з системою ручного регулювання опору знайде своє місце в кожному будинку. Має 8 рівнів опору, які можна регулювати ручкою регулювання. Для високого рівня комфорту під час занять кермо з датчиками пульсу регулюється по горизонталі, а велике сидіння можна регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі. Якщо тренажер розміщений на нерівній поверхні, його можна стабілізувати за допомогою регульованих підніжок. Комп’ютер пропонує легкий для читання дисплей і просте, інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою 3 функціональних кнопок (SET, MODE, RESET).
Комп’ютер вимірює такі важливі дані про вправи, як швидкість, відстань, пульс, час і калорії. Плавний і тихий хід забезпечує система BeltDrive. Тримач для планшета, смартфона або журналу на панелі керування також неодмінно стане в нагоді під час занять спортом. Всі ці якості роблять велотренажер Klega дуже популярною моделлю для домашнього використання.
Ключові особливості:
- Сучасний дизайн
- Система BeltDrive для тихої та плавної роботи
- Просте та інтуїтивно зрозуміле керування
- Зручне та регульоване сидіння (горизонтально та вертикально)
- однорядковий дисплей
- нековзкі регульовані ручки з датчиками пульсу
- Комп'ютер відображає: сканування, час, швидкість, калорії, відстань, частоту серцевих скорочень
Технічний опис:
|
вага маховика |
6 кг |
|
контроль опору |
Інструкція |
|
рівні опору |
8 |
|
максимальний опір на найвищому рівні |
212,50 Вт |
|
Розривна система |
магнітний |
|
вільний хід |
так |
|
програми (усього) |
X |
|
попередньо встановлені програми |
X |
|
програми користувача |
X |
|
Програма HRC |
X |
|
Програма WATT |
X |
|
тест на відновлення |
немає |
|
вимірювання жиру в організмі |
немає |
|
ручна програма |
X |
|
датчик пульсу |
так |
|
тримач для планшета |
так |
|
тримач для пляшок |
так |
|
приймач грудного ременя |
так |
|
нагрудний ремінь в комплекті |
немає |
|
транспортне колесо |
немає |
|
система вирівнювання |
так |
|
аудіовхід |
немає |
|
складна конструкція |
немає |
|
загальні розміри |
80 х 50 х 132 см |
|
розміри в складеному стані |
X |
|
макс. зріст користувача |
190 см |
|
макс. вага користувача |
130 кг |
|
вага |
28 кг |
|
джерело живлення |
акумулятор |
|
категорія |
HA (відповідно до EN ISO 20957) |
|
використовувати |
додому |
Характеристики
Велотренажер Klegan Колір Чорно-Сріблястий
| Вага маховика (кг) | 6 кг |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Датчики серцевого ритму на кермі | так |
| Ергометр | немає |
| Категорія використання | Домашнє використання |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Нагрудний ремінь | немає |
| Обмеження ваги (кг) | 130 кг |
| Рівні опору | 8 |
| Регулювання опору | Інструкція |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | 88 х 50 х 132 |
| Транспортні колеса | так |
| Джерело живлення | 2 батареї АА |
| Гарантія | 24 |
| Колір | Чорно-Срібний |
- Ціна: 11 909 ₴



