
Орбітрек Kapekor
48 680 ₴
- Під замовлення
- Код: 1650152
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Еліптичний тренажер Kapekor – це революційний еліптичний тренажер сучасного вигляду із міцною структурою. 2 маховики забезпечують оптимальну траєкторію тяги, імітуючи потяг тіла людини, одягненого в комфортні кросівки. Система Magnitnaya tormoznya обіцяє безшумний біг, дозволяючи тренуватися у улюблений день. Таким чином, на дисплеї, що легко читається, відображаються час, якість, стан, кал, частота пульсу, вибір ті в хвилину, ват і режим протидії , ви можете відстежувати дані про тренування.
Щоб зробити ваше тренування максимально комфортним, ви регулюєте від еліптичний тренажер Cap ekor після свого зростання – 3 положення педалей, 4 положення рук для тренування верхньої частини тіла та збільшення isplay . Крім того, педалі розташовані низько , що дає дві переваги: легше сідати на тренажерах і педалі нижче під час тренувань, щоб більше користувачів знаходилися на них у приміщеннях з низькими ручками. Міцна конструкція робить еліптичний тренажер Kapekor зручним та стабільним навіть при частому велеті радянський.

Ключова особа:
- революційний еліптичний тренажер із низькими педалями
- Верхня межа ваги
- оптимальний пуш-пул
- Має 2 маховики
- Утримувач для пляшки з водою
- регулює після зростання напіврідка
- Амортизація педалей
- Каркас виготовлений із високоміцної сталі з міцним покриттям поверхні.
- Потужні маховики з магнітною торсіонною системою
- Транспортні колеса та система регулювання нервовості
- USB-порт для підключення/заряджання планшета або телефону
- Програма HCR: автоматично регулює опір, щоб підтримувати частоту серцевих скорочень у співрозмовника у голій дружині
- Програма WATT: автоматично регулює протидію для досягнення мети
- Комп'ютер показує: кількість обертів, швидкість, зростання, калорії, частоту пульсу, оберти за хвилину, ват і режим опору.
Технічний опис:
|
Весь маховик |
21 кг (12 + 9 кг) |
|
Операція "Колаборація". |
електроне |
|
кооперативні режими |
16 |
|
Відстань між педалями |
18 вечора |
|
Довжина Кроку |
40 см |
|
Коло режимів |
18 |
|
певні програми |
17 |
|
програми на півдорозі |
1 |
|
Програма HRC |
так |
|
Програма WATT |
так |
|
Програма встановлення |
так |
|
Ручна програма |
так |
|
Монітор серцевого ритму |
так |
|
Утримувач планшетки |
так |
|
Тримач для пляшок |
так |
|
Ясний приймач HR |
так |
|
Дивіться HR повністю |
чистий |
|
Транспортні колеса |
так |
|
регулювання нерівності поверхні |
так |
|
Габаритні розміри |
Висота-126 х ширина-53 х довжина-162 см. |
|
Максимальна висота напівкругла |
200 см |
|
максимальна вага |
150 кг |
|
Маса |
78 кг |
|
Система стримування |
магнітний |
|
Джерело питання |
220/230 Б |
|
Категорія |
HC (EN957) |
|
Використати |
будинок, клуб |
Характеристики
Орбітрек Kapekor
| Основні характеристики | Додаткові характеристики:Розташування маховика: Спереду, Зада Назва премії: Net Максимальна висота напівколеса: 200 см Система компенсації нерівних половин: Так |
| Q-фактор | 18 см |
| Вага | 78 000 |
| Вага маховика | 21 кг |
| Вага, кг | 78 000 |
| Вимірювання пульсу | Так |
| Висота | 200 см |
| Гарантія | 1349,60 |
| Датчики пульса в ручках | Так |
| Довжина | 45 |
| Довжина кроку | 40 см |
| Категорія гарантії | Побутові та напівкомерційні |
| Компенсатори нерівності поверхності | Так |
| Максимальна вага користувача | 150 |
| Підшипники | Шаріков |
| Призначення | професійний |
| Рівні навантаження | 16 |
| Регулювання навантаження | Електричний |
| Розміщення маховика | Попереду, постраждай |
| Термін поставки | 1 |
| Тип підшипника | шарикопідшипники |
| Тип1 | Електромагнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Ширина | 140 |
- Ціна: 48 680 ₴




