
Еліптичний тренажер ZenStride 300
40 480 ₴
- Під замовлення
- Код: 5603552
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Розкішний домашній еліптичний тренажер з різноманітними профілями, програмою HRC, додатком Bluetooth та можливістю підключення нагрудного ременя для вимірювання серцевого ритму.
Еліптичний тренажер ZenStride 300 – це розумний тренажер, який може перенести вас з вашої вітальні в будь-яку точку світу! Це можливо завдяки мобільним додаткам , які пропонують складні плани тренувань та відео маршрутів з усіляких екзотичних місць. Ви також можете розраховувати на 12 профілів програм , програму HRC , яка допомагає вам підтримувати оптимальну зону серцевого ритму, та нагрудний приймач Bluetooth HR .
Рама з магнітною гальмівною системою та 7-кілограмовим маховиком забезпечує плавну та тиху роботу. На зручному для читання цифровому дисплеї ви можете відстежувати дані тренувань, а також графічне представлення профілю опору. На панелі керування ви також можете зберігати дані користувачів до 4 різних користувачів , щоб тренажер міг точно розрахувати вашу оптимальну зону серцевого ритму та відновлення після тренування.
В результаті, еліптичний тренажер ZenStride 300 допоможе вам досягти чудової форми, причому у цікавий спосіб, який не шкодить вашим суглобам !
Стабільна рама з високою вантажопідйомністю

Низько розташована рама з маховиком, розташованим позаду, не зрушить ні на дюйм навіть під час інтенсивного тренування. Рама може похвалитися максимальною вантажопідйомністю 150 кг , при цьому зріст користувача необмежений. Однак, під час налаштування профілю користувача максимальна висота становить 200 см.
Різноманітність програм

Еліптичний тренажер пропонує 12 попередньо встановлених програм з різними рівнями опору. Більше того, він також може похвалитися спеціальними програмами, такими як популярна програма HRC , яка налаштовує опір відповідно до оптимального для користувача пульсу – вимірювання пульсу працює за принципом утримання датчиків пульсу в ручках або нагрудному ремені Bluetooth . І нарешті, тренажер також має програму, яка дозволяє відстежувати відновлення після тренування.
Бігайте будь-де у світі

Додаток дозволяє вам попередньо встановити будь-який маршрут у будь-якій точці світу! Опір підлаштовується під фактичну місцевість, що робить біг ще реалістичнішим. Додаток також дозволяє керувати функціями тренажера з планшета/телефону , зберігати дані тренувань та насолоджуватися інтервальними тренувальними програмами .
Ключові характеристики:
- Елегантний еліптичний тренажер з важчим маховиком
- Висока максимальна вантажопідйомність
- Підключення додатку через Bluetooth:
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- 3D-середовища та 11 захопливих світів, включаючи вашого аватара, друзів та інших спортсменів
- Кіномап ( Android / iOS )
- Тисячі попередньо встановлених маршрутів, з яких відтворюється відео
- Вибираючи тип тренажера, виберіть значок еліптичного тренажера , inSPORTline як марку тренажера та ZenStride 300 як модель.
- iC+ Training ( Android 5.0+ / iOS 10.0+) через інтерфейс Bluetooth
- Швидкий старт
- Ручне налаштування цільового часу, дистанції, калорій тощо.
- Дозволяє створити особистий профіль (фотографія, ім'я, вага тіла, стать)
- Дозволяє створювати реальні маршрути через Google/Apple Maps та Street View, а також вибирати улюблені маршрути
- Інтервальне тренування
- Програма WATT
- Групове тренування
- Інтелектуальний планувальник тренувань
- Історія тренувань
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Для належної роботи програми увімкніть Wi-Fi, Bluetooth та GPS, а також надайте всі дозволи, необхідні для неї; під’єднайте пристрій до бігової доріжки в додатку, а не в налаштуваннях Bluetooth на вашому мобільному пристрої.
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків та не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти ).
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Тримач для пляшок з водою
- Регулюється відповідно до зросту користувача
- Транспортні колеса та система регулювання нерівностей підлоги
- USB-порт для заряджання мобільних пристроїв
- Програма HRC: тренажер автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в оптимальній зоні серцевого ритму
- Програма WATT: тренажер автоматично регулює опір, щоб користувач залишався в заданій зоні WATT (наприклад, він збільшує опір, коли зменшується частота обертання педалей)
- Функції комп'ютера: час, швидкість, дистанція, калорії, частота серцевих скорочень, оберти за хвилину, ВАТ, рівень опору, профіль програми
Технічний опис:
|
Вага маховика |
7 кг |
|
Операція опору |
Електронний |
|
Кількість режимів опору |
16 |
|
Відстань між педалями |
34 см |
|
Довжина кроку |
40 см |
|
Кількість програм |
16 |
|
Попередньо встановлені програми |
12 |
|
Користувацькі програми |
Так |
|
Програма управління персоналом |
Так |
|
Програма WATT |
Так |
|
Програма відновлення |
Так |
|
Ручна програма |
Так |
|
Монітор серцевого ритму |
Так |
|
Тримач для планшета |
Так |
|
Тримач для пляшок з водою |
Так |
|
Приймач пояса для серцевого ритму |
Так, Bluetooth Ми рекомендуємо Polar H9 або H10+ |
|
Пояс для вимірювання серцевого ритму в комплекті |
Ні |
|
Транспортні колеса |
Так |
|
Регулювання нерівної підлоги |
Так |
|
Розміри |
Д 135 x Ш 69 x В 157 см |
|
Розміри упаковки |
127 x 38 x 65 см |
|
Максимальний зріст користувача |
Безлімітний |
|
Максимальна вантажопідйомність |
150 кг |
|
Вага |
53 кг |
|
Гальмівна система |
Магнітний |
|
Вхідна потужність |
18 Вт |
|
Джерело живлення |
Адаптер змінного струму 9 В, 2 А |
|
Категорія |
HC (EN957) |
|
Використання |
Дім |
Характеристики
Еліптичний тренажер ZenStride 300
| Вага маховика (кг) | 7 кг |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Датчики серцевого ритму на кермі | так |
| Категорія використання | Домашнє використання |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Максимальний зріст користувача | Без обмежень |
| Модельний ряд | Дзен |
| Нагрудний ремінь | ні |
| Обмеження ваги (кг) | 150 кг |
| Рівні опору | 16 |
| Регулювання опору | Електронний |
| Розміри у повністю зібраному вигляді | 135 x 69 x 157 |
| Транспортні колеса | так |
| Ширина сходинки | 34 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина кроку | 40 см |
| Підшипники | промислові підшипники |
| Розміщення маховика | задній |
| Технології | підключення до додатків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
- Ціна: 40 480 ₴





