
Орбітрек ZenStride 200
32 028 ₴
- Під замовлення
- Код: 8294152
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Розкішний домашній еліптичний тренажер з різноманітними профілями, програмою HRC, додатком Bluetooth та можливістю підключення нагрудного ременя для вимірювання серцевого ритму.
Домашнє тренування, яке дає потужний результат
Забудьте про нудні тренування – еліптичний тренажер ZenStride 200 принесе кардіотренування спортзальної якості прямо у ваш дім. Він стабільний, складається та регулюється для користувачів будь-якого зросту. Закінчили тренування? Просто складіть його та миттєво звільніть місце.
Тренування, яке вас захоплює
Підключіть тренажер до ваших улюблених фітнес-додатків та відкрийте для себе абсолютно новий рівень задоволення. Zwift перенесе вас у віртуальний світ, повний перегонів, Kinomap дозволить вам досліджувати реальні маршрути з усього світу, а FitShow пропонує широкий вибір планів тренувань . Жодного складного налаштування – все працює безперебійно на вашому телефоні чи планшеті.
Програми, що адаптуються до вас
Ручний режим? Профілі користувачів? Або ж скористайтеся розумними режимами – з режимами, які автоматично регулюють опір на основі частоти серцевих скорочень ( ЧСС ) або потужності ( Вт ). Незалежно від того, чи тренуєтеся ви на витривалість, спалюєте жир чи готуєтеся до змагань, ці розумні програми забезпечують максимальну ефективність.
Комфорт, у який ви закохаєтесь
Тримач для планшета та пляшки , чіткий дисплей з усіма вашими показниками, тиха магнітна система опору та транспортні колеса, що полегшують переміщення. ZenStride 200 розроблений таким чином, щоб у вас ніколи не було виправдання «У мене немає часу» – адже тренування вдома раптом стають простими та приємними .
Ключові характеристики:
- Елегантний еліптичний тренажер із компактним складним дизайном
- Без обмежень зросту – підходить абсолютно всім
- Підключення Bluetooth до мобільних фітнес-додатків та керування через смартфон або планшет:
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- 3D-середовища та 11 захопливих світів, включаючи вашого аватара, друзів та інших спортсменів
- Кіномап ( Android / iOS )
- Тисячі попередньо встановлених трас (з відео)
- Маршрут можна переглянути на віддаленому екрані (комп'ютері або смарт-телевізорі) через веббраузер
- Вибираючи тип тренажера, виберіть значок еліптичного тренажера , inSPORTline як марку тренажера та ZenStride 200 як модель.
- Більшість контенту платна
- Фітнес-шоу ( Андроїд) / iOS )
- Безкоштовний додаток
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Для належної роботи програми увімкніть Wi-Fi, Bluetooth та GPS, а також надайте всі дозволи, необхідні для неї; під’єднайте пристрій до бігової доріжки в додатку, а не в налаштуваннях Bluetooth на вашому мобільному пристрої.
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків та не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти ).
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Тримач для пляшки з водою та планшета
- Транспортні колеса та система регулювання нерівностей підлоги
- Програма HRC: тренажер автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в оптимальній зоні серцевого ритму
- Програма WATT: тренажер автоматично регулює опір, щоб користувач залишався в заданій зоні WATT (наприклад, він збільшує опір, коли зменшується частота обертання педалей)
- Функції комп'ютера: час, швидкість, дистанція, калорії, частота серцевих скорочень, оберти за хвилину, ВАТ, рівень опору, профіль програми
Технічний опис:
|
Вага маховика |
7 кг |
|
Операція опору |
Електронний |
|
Кількість режимів опору |
16 |
|
Відстань між педалями (центральна) |
34 см |
|
Довжина кроку |
40 см |
|
Кількість програм |
16 |
|
Попередньо встановлені програми |
12 |
|
Користувацькі програми |
Так |
|
Програма управління персоналом |
Так |
|
Програма WATT |
Так |
|
Програма відновлення |
Так |
|
Ручна програма |
Так |
|
Монітор серцевого ритму |
Так |
|
Тримач для планшета |
Так |
|
Тримач для пляшок з водою |
Так |
|
Приймач пояса для серцевого ритму |
Так, Bluetooth Ми рекомендуємо Polar H9 або H10+ |
|
Пояс для вимірювання серцевого ритму в комплекті |
Ні |
|
Транспортні колеса |
Так |
|
Регулювання нерівної підлоги |
Так |
|
Розміри |
Д 135 x Ш 69 x В 157 см |
|
Розміри упаковки |
127 x 38 x 65 см |
|
Максимальний зріст користувача |
Без обмежень |
|
Максимальна вантажопідйомність |
150 кг |
|
Вага |
53 кг |
|
Гальмівна система |
Магнітний |
|
Вхідна потужність |
18 Вт |
|
Джерело живлення |
Адаптер змінного струму 9 В, 2 А |
|
Категорія |
HC (EN957) |
|
Використання |
Дім |
Характеристики
Орбітрек ZenStride 200
| USB | ні |
| Відстеження відстані | так |
| Відстеження спалених калорій | так |
| Відстеження часу | так |
| Відстеження швидкості | так |
| Вага маховика (кг) | 6 кг |
| Гальмівна система | Магнітний |
| Датчики серцевого ритму на кермі | так |
| Дисплей з підсвічуванням | так |
| Категорія використання | Домашнє використання |
| Компенсація нерівної підлоги | так |
| Мікрофони | ні |
| Максимальний зріст користувача | Без обмежень |
| Мультимедійні функції | бездротове з'єднання з фітнес-додатками |
| Нагрудний ремінь | ні |
| Обмеження ваги (кг) | 120 кг |
| Рівні опору | 16 |
| Регулювання опору | Електронний |
| Складання | так |
| Транспортні колеса | так |
| Частота серцевих скорочень | так |
| Ширина сходинки | 28,40 см |
| Bluetooth | Так |
| Гарантія | 24 |
| Довжина кроку | 45 см |
| Модель | Дзен |
| Програма HRC | так |
| Розміщення маховика | передня частина |
| Технології | Фітнес-шоу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Insportline |
- Ціна: 32 028 ₴





