
Бігова доріжка Gardian G10
163 047 ₴
- Під замовлення
- Код: 5409252
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Сучасна комерційна бігова доріжка, яка може похвалитися потужним двигуном, просторим біговим полотном і підключенням додатків!
Бігова доріжка Gardian G10, яка ідеально підходить для комерційних тренажерних залів , є довговічною біговою доріжкою, сумісною з програмою , невибагливою в обслуговуванні, а тому підходить для користувачів будь-якого віку. Завдяки потужному двигуну потужністю 6 к.с. і максимальному навантаженню до 180 кг бігова доріжка працює плавно в будь-який час, навіть у режимі ходьби .
Рама була розроблена, щоб ви відчували себе комфортно та безпечно під час бігу. Елегантні бічні ручки забезпечують миттєву підтримку, а коротші передні ручки мають кнопки, які дозволяють швидко змінювати швидкість і нахил відповідно. Більше того, ручки мають вбудовані датчики пульсу . Однак ви також можете поєднати бігову доріжку з нагрудним ременем, якщо хочете. Крім того, є запобіжне гальмо , яке миттєво зупиняє бігову доріжку.
На відміну від попередніх бігових доріжок Gardian , ця модель сумісна з додатком , що дозволяє зробити тренування веселішим. Ви можете бігати у віртуальному світі , бігати онлайн з друзями або переглядати відео, які перенесуть вас на інший континент!
Складна конструкція

Міцна рама з технологією звукоізоляції Silent Block може похвалитися високою максимальною вантажопідйомністю 180 кг . Елегантні бічні ручки не займають багато місця, але забезпечують підтримку та стабільність, коли вам це потрібно. Бігова доріжка також може похвалитися просторим біговим полотном довжиною 160 см і шириною 58 см, що неймовірно . Крім того, бігова доріжка не потребує технічного обслуговування – оскільки вона самозмащується , все, що вам потрібно зробити, це налити масло в контейнер для мастила, а машина подбає про решту.
Програма на будь-який випадок

Бігова доріжка пропонує цілих 24 попередньо встановлених програми з різними профілями, а також цільові програми (відстань, час або калорії). Крім того, є популярна програма HRC , яка допомагає вам залишатися в зоні оптимального пульсу для спалювання жиру . Існує цілих 3 різні зони пульсу – 65%, 75% і 85%.
Використовуйте програми, щоб зробити тренування ще веселішим

А якщо вам буде недостатньо перерахованих вище програм, ви можете поринути у віртуальний світ. За допомогою додатків Zwift і Kinomap ви можете покращити своє тренування за допомогою віртуальних перегонів або відео з усього світу. У мобільному інтерфейсі ви можете відстежувати свій прогрес і планувати свої тренування . Більше того, ви можете легко спілкуватися з друзями, які також тренуються!
Ключові особливості:
- Професійна бігова доріжка для комерційного використання
- Підключення програми через Bluetooth
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Тривимірне середовище та 11 захоплюючих світів, які включають ваш аватар, друзів та інших спортсменів
- Kinomap ( Android / iOS )
- Тисячі попередньо встановлених маршрутів, з яких відтворюється відео
- Вибираючи тип тренажера, виберіть бігову доріжку , виберіть inSPORTline як бренд тренажера та Gardian 10 як модель
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Великий і зручний для читання екран ( 19,5 дюйма )
- Містке бігове полотно
- Система самозмащення – завдяки мастильному контейнеру вам не потрібно наносити мастило вручну
- Дозволяє створювати власні програми
- Також підходить для прогулянок
- Програма HRC: машина автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в зоні оптимального пульсу
- Технологія Silent Motion: забезпечує тиху роботу двигуна
- Touch & Run Control: важливі функціональні кнопки можна знайти навіть на передніх ручках; і ви можете почати або зупинити тренування за допомогою однієї кнопки
- Комп'ютер відображає: час, дистанцію, пульс, калорії, швидкість, кількість кроків, нахил
Технічний опис:
|
Потужність двигуна |
6 HP |
|
Розміри бігової зони |
160 х 58 см |
|
Нахил бігової зони |
електронні |
|
Кількість положень нахилу |
18 |
|
Максимальний нахил |
5,6° |
|
швидкість |
0,8 - 20 км/год |
|
Підходить для прогулянок |
Так, без обмежень |
|
Загальна кількість програм |
30 |
|
Встановлені програми |
24 |
|
Програми користувача |
2 |
|
Програма HRC |
Так |
|
Ручна програма |
Так |
|
Монітор серцевого ритму |
Так |
|
Тримач для пляшки з водою |
Так |
|
Тримач для планшета |
Немає |
|
Транспортні колеса |
Так |
|
Регулювання нерівної поверхні |
Так |
|
Підвіска |
Сайлентблок |
|
Запобіжне гальмо |
Так |
|
Приймач пояса HR |
Так, рекомендовані приймачі для незашифрованого аналогового сигналу 5 кГц: Sigma 5kHz (діапазон: 1 метр, змінна батарея) або Polar T34 (діапазон: 4 метри, незмінна батарея) |
|
HR ремінь в комплекті |
Немає |
|
Аудіо вхід |
Так |
|
Розкладний |
Немає |
|
Габаритні розміри |
В 150 х Ш 87 х Д 205,5 см |
|
Згорнуті розміри |
X |
|
Розміри упаковки |
221 х 91 х 56 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
180 кг |
|
вага |
248 кг |
|
Джерело живлення |
220 В, 230 В |
|
Категорія |
S (EN957) |
|
використання |
Комерційний, професійний |
Характеристики
Бігова доріжка Gardian G10
| Аудіороз'єм | так |
| Висота в розкладеному вигляді | 150 см |
| Вихід двигуна | 6 HP |
| Датчики частоти серцевих скорочень | так |
| Довжина бігової дошки | 160 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 205,50 см |
| Загальна кількість програм | 30 |
| Кількість попередньо встановлених програм | 24 |
| Кількість рівнів нахилу | 18 |
| Ключ безпеки | так |
| Користувацькі програми | 2 |
| Максимальний нахил | 5,60 ° |
| Нагрудний ремінь у комплекті | немає |
| Нахил палуби | електронні |
| Обмеження ваги | 180 кг |
| Підходить для прогулянок | так |
| Ручний режим | так |
| Система для адаптації до нерівних поверхонь | так |
| Складана рама | немає |
| Тип бігової доріжки | Моторизований |
| Транспортні колеса | так |
| Тримач для планшета | немає |
| Тримач для пляшок | так |
| Функція паузи | так |
| Цільове використання | комерційний |
| Ширина бігової дошки | 58 см |
| Ширина в розкладеному вигляді | 87 см |
| Джерело живлення | 220В |
| Гарантія | 24 |
| Клас | S (EN957) |
| Мінімальна швидкість | 0,80 км/год |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Приймач нагрудного ременя | так |
| Програма HRC | так |
| Термін поставки | 1 |
| Технології | підключення програми |
| Підвіска | Сайлентблок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
- Ціна: 163 047 ₴




