
Бігова доріжка ZenRun 80
61 134 ₴
- Під замовлення
- Код: 5465152
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Бігова доріжка з TFT-екраном, безліччю програм і додатків, щоб зробити ваше тренування ще ефективнішим і веселішим.
Ви шукаєте бігову доріжку з практичними функціями , яка не тільки допоможе підвищити рівень вашої фізичної форми , але й зробить ваше тренування більш комфортним і веселим ? Бігова доріжка ZenRun 80 робить усе, що можливо! Ця бігова доріжка, яка пропонує широкий вибір програм , вбудованих додатків і підключення до смартфону, є ідеальним супутником , який допоможе вам досягти фітнес-цілей вашої мрії .
Залишайтеся на зв'язку під час тренування

Використовуючи Bluetooth, бігову доріжку ZenRun 80 можна синхронізувати з інтелектуальними програмами для тренувань ( Kinomap, Zwift і Fitshow ), що дозволяє встановлювати цілі та створювати плани тренувань, бігати віртуальні гонки з іншими користувачами, не виходячи з дому, бігати по заданих маршрутах. (з відео) і стежити за своїми даними в додатку.
Більше того, завдяки таким програмам, як Netflix, Prime Video або Spotify , ви можете зробити своє тренування веселішим, слухаючи музику чи переглядаючи фільм. А оскільки бігова доріжка підтримує програми Facebook і Twitter , ви не пропустите важливе сповіщення чи новину.
Великий дисплей і просте керування

Важко використовувати? Ні в якому разі. На великому, зручному для читання, 10-дюймовому TFT-дисплеї ви можете знайти все, що вам потрібно, і навіть не потіти. Ви не тільки можете легко відстежувати всі дані про тренування , але й вибирати з широкого спектру програм бігової доріжки. Обов’язковими є тримачі для пляшок з водою та планшетів.
Ви хочете переглядати більше, ніж просто дані про тренування під час тренування? немає проблем На великому дисплеї ви також можете легко дивитися фільм . А вбудовані динаміки забезпечують виняткове звучання.
Висока продуктивність і практичний дизайн
.jpg)
ZenRun 80 може похвалитися просторим біговим полотном довжиною 150 см і шириною 51 см. Двигун потужністю 4 к.с. і кут нахилу 6,77 градусів (11,87%) подбають про те, щоб ваше тренування не було монотонним. А завдяки вантажопідйомності 150 кг цією біговою доріжкою може користуватися кожен член вашої родини .
Бігова доріжка пропонує 36 попередньо встановлених програм з різними профілями, а також програми, які дозволяють встановити цільову відстань, час або спалені калорії . Крім того, є популярна програма HRC , яка дозволяє залишатися в зоні оптимального пульсу для спалювання жиру .
Ключові особливості:
- Складна, компактна рама
- Плавний і тихий хід
- Швидка і проста робота
- Підключення програми через Bluetooth:
- Zwift ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) і програма підтримки Zwift Companion ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) дозволяють керувати пристроєм із телефону
- Навчання у формі гри у віртуальному 3D середовищі
- Дозволяє поставити цілі та скласти план тренувань
- Дозволяє спілкуватися з іншими користувачами онлайн
- Дозволяє створити власний аватар, який представлятиме вас на екрані
- Сумісність із Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
- Kinomap ( Android 5.0+/ iOS 9.0+)
- Встановлені маршрути (з відео)
- Вибираючи тип тренажера, виберіть піктограму бігової доріжки, inSPORTline як бренд тренажера та ZenRun 80 як модель
- Більшість контенту платна
- Fitshow ( Android 8.0+ / iOS 13.0+)
- Декорація – віртуальна декорація
- Locus Map – попередньо встановлені маршрути на карті (вид зверху)
- Тренування – попередньо встановлені програми
- Режим цілі – дозволяє встановити ціль (відстань, час, спалені калорії)
- Дозволяє створювати довгострокові плани навчання
- Посібник із тренування на біговій доріжці та поради щодо здорового способу життя
- Історія навчання
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Увімкнути Wi-Fi, Bluetooth і GPS для належної роботи програми та дозволити всі дозволи, необхідні для програми; з’єднайте з біговою доріжкою в програмі, а не в налаштуваннях Bluetooth вашого мобільного пристрою
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків і не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти )
- Zwift ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) і програма підтримки Zwift Companion ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) дозволяють керувати пристроєм із телефону
- Ключ безпеки
- Тримач для планшета
- 10,1-дюймовий TFT дисплей
- Біговий журнал
- Віртуальне навчання
- USB порт для підключення флешки
- Тест жиру в організмі
- Програма HRC: тренажер автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в зоні оптимального пульсу
- Комп'ютер відображає: відстань, час, спалені калорії, кроки, швидкість, пульс
Технічний опис:
так
|
Максимальна вантажопідйомність |
150 кг |
|
Потужність двигуна |
4 HP |
|
Нахил бігової зони |
електронні |
|
Кількість положень нахилу |
15 |
|
Максимальний нахил |
6,77° (11,87%) |
|
Довжина бігової зони |
150 см |
|
Ширина бігової зони |
51 см |
|
Мінімальна швидкість |
0,80 км/год |
|
Максимальна швидкість |
22 км/год |
|
Підходить для прогулянок |
2 години безперервної ходьби по мосту Потім рекомендується дати біговій доріжці попрацювати на максимальній швидкості протягом 2-5 хвилин, щоб охолодити двигун, після цього бігову доріжку можна використовувати для ходьби. |
|
Загальна кількість програм |
52 |
|
Встановлені програми |
36 |
|
Програми користувача |
16 |
|
Функція паузи |
так |
|
Програма HRC |
так |
|
Ручна програма |
так |
|
Монітор серцевого ритму |
так |
|
Тримач для пляшки з водою |
так |
|
Тримач для планшета |
так |
|
Транспортні колеса |
так |
|
Регулювання нерівної поверхні |
так |
|
Підвіска |
Сайлентблок |
|
Запобіжне гальмо |
так |
|
Приймач пояса HR |
|
|
HR ремінь в комплекті |
так |
|
Аудіо вхід |
так |
|
Розкладний |
так |
|
Габаритні розміри |
В 149 см х Ш 87 см х Д 190 см |
|
Згорнуті розміри |
В 120 см х Ш 86 см х Д 155 см |
|
вага |
95 кг |
|
Джерела струму |
220В – 240В |
|
Категорія |
HC (EN20957) |
|
використання |
додому |
Характеристики
Бігова доріжка ZenRun 80
| Аудіороз'єм | так |
| Висота в розкладеному вигляді | 149 см |
| Висота у складеному вигляді | 120 см |
| Вихід двигуна | 4 HP |
| Датчики частоти серцевих скорочень | так |
| Довжина бігової дошки | 150 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 190 см |
| Довжина у складеному вигляді | 155 см |
| Загальна кількість програм | 52 |
| Кількість попередньо встановлених програм | 36 |
| Кількість рівнів нахилу | 15 |
| Ключ безпеки | так |
| Користувацькі програми | 16 |
| Максимальна висота | 6,77° (11,87%) |
| Нагрудний ремінь у комплекті | так |
| Нахил палуби | електронні |
| Обмеження ваги | 150 кг |
| Підходить для прогулянок | макс. 2 години, потім дайте біговій доріжці попрацювати 2-5 хвилин на повній швидкості |
| Ручний режим | так |
| Система для адаптації до нерівних поверхонь | так |
| Складана рама | так |
| Тип бігової доріжки | Моторизований |
| Транспортні колеса | так |
| Тримач для планшета | так |
| Тримач для пляшок | так |
| Функція паузи | так |
| Цільове використання | додому |
| Ширина бігової дошки | 51 см |
| Ширина в розкладеному вигляді | 87 см |
| Ширина у складеному вигляді | 86 см |
| Джерело живлення | 220 - 240В |
| Гарантія | 24 |
| Клас | HC (EN957) |
| Мінімальна швидкість | 0,80 км/год |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Приймач нагрудного ременя | так |
| Програма HRC | так |
| Технології | |
| Підвіска | SilentBlock |
- Ціна: 61 134 ₴




