
Бігова доріжка ZenRun 45
50 160 ₴
- Під замовлення
- Код: 5611152
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Неймовірна амортизуюча бігова доріжка для дому з підтримкою додатків та бездротовою зарядкою телефону. Більше того, вона може похвалитися міцною та зручною для зберігання рамою.
Чудова амортизація, потужний, але тихий двигун і підключення до додатків . Бігова доріжка ZenRun 45 – це все це і багато іншого. Ви також можете розраховувати на компактну раму та широке бігове полотно з нахилом до 7 градусів . Зробіть крок до кращого рівня фізичної підготовки , незалежно від того, чи ви новачок , чи досвідчений бігун .
Міцна, але зручна для зберігання рама

Незважаючи на те, що бігова доріжка ZenRun 45 має міцну та стабільну раму , вона не займе багато місця у вашому домі. Коли вона не використовується, ви можете легко скласти її за допомогою системи Easy Fold , яка дозволяє складати та розкладати бігову доріжку лише однією рукою.
З вантажопідйомністю до 150 кг , ця бігова доріжка може використовуватися всією родиною . Незалежно від того, чи ви налаштовані на швидку прогулянку, біг по рівній місцевості чи біг угору , ZenRun 45 може все .
Великий, легко читабельний дисплей та бездротова зарядка телефону

Ви можете відстежувати всі дані своїх тренувань у режимі реального часу на великому дисплеї. Ви також можете вибрати одну з 17 програм – 12 попередньо встановлених, 3 користувацьких та 2 програми HRC , що допоможе вам оптимізувати тренування для кращої продуктивності .
Ви можете залишатися на зв'язку та отримувати достатньо води під час тренування, оскільки inSPORTline ZenRun 45 оснащений не лише тримачами для напоїв та планшетів , але й дозволяє заряджати телефон бездротовим способом .
Бігайте стежками по всьому світу, не виходячи з дому

Іноді попередньо встановлених програм просто недостатньо. Саме тому ZenRun 45 можна синхронізувати з розумними тренувальними додатками (Kinomap, Fitshow та Zwift) , завдяки яким ви можете бігати найкрасивішими трасами або змагатися з іншими ентузіастами бігу онлайн .
Ключові характеристики:
- Простора бігова доріжка для дому з інтерактивної лінійки ZenRun
- Просте та інтуїтивно зрозуміле керування
- Підніжки з нековзною поверхнею
- Підвісне бігове полотно – Silent Block
- Підключення додатку через Bluetooth:
- Zwift ( Android / iOS ) та допоміжний додаток Zwift Companion ( Android / iOS ) дозволяють керувати пристроєм зі свого телефону
- Навчання у формі гри у віртуальному 3D-середовищі
- Дозволяє ставити цілі та створювати план тренувань
- Дозволяє спілкуватися з іншими користувачами онлайн
- Дозволяє створити власного аватара для представлення вас на екрані
- Сумісний з Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
- Кіномап ( Android / iOS )
- Попередньо встановлені траси (з відео)
- Вибираючи тип тренажера, виберіть значок бігової доріжки, inSPORTline як марку тренажера та ZenRun 45 як модель.
- Більшість контенту платна
- Фітнес-шоу ( Андроїд) / iOS )
- Пейзаж – віртуальний пейзаж
- Locus Map – попередньо встановлені маршрути на карті (вид зверху)
- Тренування – попередньо встановлені програми
- Режим цілі – дозволяє встановити ціль (відстань, час, спалені калорії)
- Дозволяє створювати довгострокові плани тренувань
- Посібник з тренувань на біговій доріжці та поради щодо здорового способу життя
- Історія тренувань
- Заздалегідь переконайтеся, що бігова доріжка сумісна з вашим пристроєм
- Для належної роботи програми увімкніть Wi-Fi, Bluetooth та GPS, а також надайте всі дозволи, необхідні для неї; під’єднайте пристрій до бігової доріжки в додатку, а не в налаштуваннях Bluetooth на вашому мобільному пристрої.
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків та не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти ).
- Zwift ( Android / iOS ) та допоміжний додаток Zwift Companion ( Android / iOS ) дозволяють керувати пристроєм зі свого телефону
- Нековзні рейки для ніг
- Широкий вибір програм та 15 варіантів нахилу
- Ключ безпеки
- Тримач для планшета/смартфона
- USB-порт для заряджання телефону
- Також підтримується бездротова зарядка телефону
- Програма HRC: тренажер автоматично регулює опір, щоб підтримувати користувача в оптимальній зоні серцевого ритму
- Система легкого складання: простий, але ефективний поршневий механізм, який дозволяє складати та розкладати бігову доріжку лише однією рукою
- Технологія Silent Motion: тиха робота двигуна
- Комп'ютер відображає: відстань, час, спалені калорії, швидкість, частоту серцевих скорочень, нахил
Технічний опис:
В 155 см x Ш 89 см x Д 178 см
|
Потужність двигуна |
3,5 к.с. |
|
Розміри бігової зони |
140 х 51 см |
|
Нахил бігової доріжки |
Електронний |
|
Кількість положень нахилу |
15 рівнів |
|
Максимальний нахил |
7° (12,3%) |
|
Швидкість |
0,8 - 20 км/год |
|
Підходить для прогулянок |
1 година безперервної ходьби зі швидкістю 6,5 км/год біля мосту Потім рекомендується дати біговій доріжці попрацювати на максимальній швидкості протягом 2-5 хвилин, щоб охолонути двигун, після чого бігову доріжку можна використовувати для ходьби. |
|
Загальна кількість програм |
17 років |
|
Попередньо встановлені програми |
12 |
|
Користувацькі програми |
3 |
|
Програма управління персоналом |
Так, 2 |
|
Ручна програма |
Так |
|
Монітор серцевого ритму |
Так |
|
Тримач для пляшок з водою |
Так |
|
Тримач для планшета |
Так |
|
Транспортні колеса |
Так |
|
Вирівнювання нерівної поверхні |
Так |
|
Підвіска |
Сайлентблок |
|
Запобіжне гальмо |
Так |
|
Приймач пояса для серцевого ритму |
Так |
|
Пояс для вимірювання серцевого ритму в комплекті |
Так |
|
Аудіовхід |
Так |
|
Складаний |
Так |
|
Загальні розміри |
|
|
Згорнуті розміри |
В 165 см x Ш 89 см x Д 109 см |
|
Розміри упаковки |
Д 193 см x Ш 97 см x В 32 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
150 кг |
|
Вага |
88 кг |
|
Джерело живлення |
220 В, 230 В |
|
Категорія |
HC (EN ISO 20957) |
|
Використання |
Дім |
Характеристики
Бігова доріжка ZenRun 45
| Аудіороз'єм | так |
| Висота в розкладеному вигляді | 155 см |
| Висота у складеному вигляді | 165 см |
| Вихід двигуна | 3,50 к.с. |
| Датчики частоти серцевих скорочень | так |
| Довжина бігової дошки | 140 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 178 см |
| Довжина у складеному вигляді | 109 см |
| Загальна кількість програм | 17 років |
| Кількість попередньо встановлених програм | 12 |
| Кількість рівнів нахилу | 15 |
| Ключ безпеки | так |
| Користувацькі програми | 5 |
| Максимальна висота | 7° (12,3%) |
| Модельний ряд | Дзен |
| Нагрудний ремінь у комплекті | так |
| Нахил палуби | електронний |
| Обмеження ваги | 150 кг |
| Підходить для прогулянок | макс. 1 годину, потім дайте біговій доріжці попрацювати 2-5 хвилин на повній швидкості |
| Ручний режим | так |
| Система для адаптації до нерівних поверхонь | так |
| Складана рама | так |
| Тип бігової доріжки | Моторизований |
| Транспортні колеса | так |
| Тримач для планшета | так |
| Тримач для пляшок | так |
| Функція паузи | так |
| Цільове використання | дім |
| Ширина бігової дошки | 51 см |
| Ширина в розкладеному вигляді | 89 см |
| Ширина у складеному вигляді | 89 см |
| Джерело живлення | 230 В |
| Гарантія | 24 |
| Клас | HC (EN957) |
| Мінімальна швидкість | 0,80 км/год |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Приймач нагрудного ременя | так |
| Програма HRC | так |
| Технології | Кіномап |
| Підвіска | Сайлентблок |
- Ціна: 50 160 ₴



