
Професійна бігова доріжка Hill Pro
45 069 ₴
- Під замовлення
- Код: 1685652
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Бігова доріжка Hill Pro – це професійна безмоторна бігова доріжка, що підходить для комерційного використання. Два важкі (по 15 кг) маховики і міцна рама забезпечують плавний і безшумний хід . Перед початком тренування користувач може відрегулювати нахил бігового полотна у 4 різних положеннях (8°, 9°, 11°, 13°). Бігова доріжка inSPORTline Hill Pro є оптимальною платформою для фітнес-тренувань. Безмоторний привід дозволяє регулювати швидкість бігу/ходьби залежно від фізичної форми.
Завдяки міцній рамі та обмеженій вазі 180 кг бігова доріжка Hill Pro підходить як для легших, так і для важких користувачів . Ви також можете оцінити протиковзкі підніжки з боків, практичний тримач для пляшок з водою та систему регулювання нерівностей підлоги. Зрозуміло, що прямо в рамі є вбудовані Silent Block, які ефективно глушать звук машини під час роботи. Бігова доріжка Hill Pro допоможе вам покращити фізичну форму. Отже, вперед і біжіть до вершини з біговою стежкою Hill Pro.

Легко використовувати
Ця бігова доріжка настільки проста в експлуатації, що з нею може впоратися кожен. Крім індивідуальних програм бігу, тренажер пропонує до 8 рівнів опору, які ви можете легко налаштувати за допомогою важеля, що зробить ваше тренування ще інтенсивнішим!


Повною мірою використовуйте бігову доріжку
Ручки особливої форми допоможуть вивести тренування на новий рівень . Ви можете утримувати їх руками або упиратися в них руками.


Компактний складний механізм
Простий у використанні механізм складання дозволяє миттєво встановити бігову доріжку у вертикальне положення , що допомагає заощадити місце у будинку. Крім того, колеса транспортування дозволяють легко переміщати бігову доріжку з одного місця в інше.

Ключова особливість:
- Елегантний дизайн
- Легко використовувати
- Професійна бігова доріжка для комерційного використання
- Також можна використовувати для прогулянок
- Міцна конструкція з високою межею ваги
- Дві великі ручки
- Утримувач для пляшки з водою
- Тихий протектор завдяки технології Silent Block
- Транспортні колеса
- Екран відображає час, відстань, калорії, швидкість
Технічний опис:
|
Тип бігової доріжки |
безмоторний |
|
Розміри бігового полотна |
125 х 45 см |
|
Підходить для прогулянок |
так без обмежень |
|
Загальна кількість програм |
1 |
|
Передвстановлені програми |
ні |
|
Користувальницькі програми |
ні |
|
Програма HRC |
ні |
|
Регулювання опору |
Плавне регулювання, 8 рівнів опору |
|
Регулювання нахилу |
так, керівництво |
|
Кількість похилих позицій |
4 |
|
Максимальний нахил |
13° (23,09%) |
|
Ручна програма |
так |
|
Монітори серцевого ритму |
ні |
|
Утримувач для пляшки з водою |
так |
|
Приймач нагрудного ременя |
ні |
|
Нагрудний ремінь у комплекті |
ні |
|
Транспортні колеса |
так |
|
Регулювання нерівномірної статі |
так |
|
Запобіжне гальмо |
ні |
|
Складаний |
так |
|
габаритні розміри |
Висота 144,5 x ширина 76,5 x довжина 140 см |
|
Максимальна вага |
180 кг |
|
Маса |
75 кг |
|
Джерело живлення |
2 х ААА, (1,5 В) |
|
Категорія |
SC (EN957) |
|
Використати |
Комерційний, клубний, домашній |
Характеристики
Професійна бігова доріжка Hill Pro
| Аварійне гальмо | Так |
| Амортизація | SilentBlock |
| Аудіовихід | Ні |
| Вага | 90 000 |
| Вага, кг | 90 000 |
| Висота | 82 |
| Висота у робочому вигляді | 144,50 см |
| Гарантія | 1007.60 |
| Датчики пульса в ручках | Ні |
| Довжина | 69 |
| Довжина кроку | 125 см |
| Довжина у розкладеному стані | 140 см |
| Довжина у складеному стані | 67 см |
| Кількість програм | 1 |
| Клас | SC (EN957) |
| Конструкція | Складні |
| Мінімальна швидкість | 0 км/год |
| Максимальна вага користувача | 180,4 кг |
| Максимальна швидкість | 0 км/год |
| Монітор серцевого ритму | Ні |
| Підставка для аксесуарів | Ні |
| Приймач нагрудного ременя | чистий |
| Програма HRC | чистий |
| Регулювання кута нахилу | 10 |
| Система вирівнювання | Так |
| Термін поставки | 1 |
| Тип1 | Магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Тримач для пляшки | оцінка |
| Ширина | 148 |
| Ширина бігового полотна | 45 см |
| Ширина в робочому виді | 76,50 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Стан | Новий |
- Ціна: 45 069 ₴








