
Бігова доріжка ZenRun 30
44 344 ₴
- В наявності
- Код: 5493613
- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Зручна для зберігання бігова доріжка з дивовижними програмами та новітніми технологіями! Компактна рама, сумісність із програмами та простота використання роблять його ідеальним тренажером для тренувань удома.
Тиха бігова доріжка з високою вантажопідйомністю , яка не займає багато місця? Бігова доріжка ZenRun 30 має все, включаючи функцію нахилу та широкий вибір програм . Незалежно від того, чи ви налаштовані на пробіжку чи просто на прогулянку незліченними маршрутами з усього світу , бігова доріжка inSPORTline ZenRun 30 — це очевидний вибір !
Каркас, який витримає навіть кремезного чоловіка

Бігова доріжка ZenRun 30 має міцну раму з широкими бічними поручнями для підвищення комфорту та безпеки під час бігу. Бігове полотно довжиною 140 см і шириною 46 см сподобається навіть більш вимогливим користувачам, які також можуть оцінити електричний нахил 4,7 градусів (8,2%) . З вантажопідйомністю до 120 кг цю бігову доріжку можуть використовувати всі члени родини.
Великий дисплей та інші цікаві функції
.jpg)
Великий світлодіодний дисплей , на якому ви можете стежити за всіма важливими тренувальними даними, такими як дистанція, час, спалені калорії, швидкість, рівень нахилу та пульс , а також вибрати програму тренування, зробить ваші пробіжки ще більш комфортними.
Завдяки двом бічним тримачам для напоїв ви завжди матимете напій під рукою. Тут також є місце для вашого столу або телефону, який ви також можете заряджати під час бігу за допомогою кабелю USB . Хочете слухати улюблену музику під час пробіжки, але не хочете турбувати оточуючих? немає проблем Просто підключіть навушники і починайте бігати!
Широкий вибір програм і додатків
.jpg)
Якщо 20 програм бігової доріжки (6 з яких є програмами користувача) вам недостатньо, ви будете раді дізнатися, що цю бігову доріжку inSPORTline можна синхронізувати з інтелектуальними програмами для тренувань ( Fitshow, Kinomap і Zwift ), що дозволить вам відстежувати свої тренувальних даних і прогресу , бігти у віртуальних перегонах з іншими користувачами або бігати заданими маршрутами (без відео) .
Більше того, ви можете підняти своє тренування на новий рівень завдяки програмі HRC , яка дозволяє залишатися в зоні оптимального пульсу для спалювання жиру .
Ключові особливості:
- Компактна, компактна рама
- Плавний і тихий хід
- Швидка і легка збірка
- Підключення програми через Bluetooth:
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- Тривимірне середовище та 11 захоплюючих світів, які включають ваш аватар, друзів та інших спортсменів
- Аватар автоматично знижує швидкість під час їзди в гору – для більшої швидкості потрібно вручну збільшити опір
- Kinomap ( Android / iOS )
- Тисячі попередньо встановлених маршрутів, з яких відтворюється відео
- Вибираючи тип тренажера, виберіть значок бігової доріжки , inSPORTline як марку тренажера та ZenRun 30 як модель
- Fitshow ( Android / iOS )
- Безкоштовний додаток
- Увімкнути Wi-Fi, Bluetooth і GPS для належної роботи програми та дозволити всі дозволи, необхідні для програми; з’єднайте з біговою доріжкою в програмі, а не в налаштуваннях Bluetooth вашого мобільного пристрою
- inSPORTline не є розробником згаданих додатків і не несе відповідальності за можливі помилки чи несумісність додатків ( у разі виникнення проблем ми готові допомогти )
- Zwift ( Android / iOS / Windows / Mac)
- USB порт для зарядки телефону/планшета
- Сумісність із навушниками
- Дві підставки для напоїв
- Ключ безпеки
- Тримач для планшета/телефону
- Монітори серцевого ритму, вбудовані в передні ручки
- Тест жиру в організмі
- Комп'ютер відображає: відстань, час, витрачені калорії, швидкість, пульс
Технічний опис:
|
Потужність двигуна |
2,50 к.с |
|
Нахил бігової зони |
електронні |
|
Кількість положень нахилу |
15 |
|
Максимальний нахил |
4,7° (8,2%) |
|
Довжина бігової зони |
140 см |
|
Ширина бігової зони |
46 см |
|
швидкість |
0,8 – 18 км/год |
|
Підходить для прогулянок |
Максимум 2 години безперервної ходьби Потім рекомендується дати біговій доріжці попрацювати на максимальній швидкості протягом 2-5 хвилин, щоб охолодити двигун, після цього бігову доріжку можна використовувати для ходьби. |
|
Загальна кількість програм |
20 |
|
Встановлені програми |
14 |
|
Програми користувача |
6 |
|
Функція паузи |
так |
|
Програма HRC |
так |
|
Ручна програма |
так |
|
Монітор серцевого ритму |
так |
|
Тримач для пляшки з водою |
так |
|
Тримач для планшета |
так |
|
Транспортні колеса |
так |
|
Регулювання нерівної поверхні |
так |
|
Підвіска |
Сайлентблок |
|
Запобіжне гальмо |
так |
|
Приймач пояса HR |
так |
|
HR ремінь в комплекті |
Так (Polar, 5,3 кГц) |
|
Аудіо вхід |
так |
|
Розкладний |
так |
|
Габаритні розміри |
136 х 79 х 175 см |
|
Згорнуті розміри |
112,2 х 78,4 х 150 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
120 кг |
|
вага |
78 кг |
|
Джерело живлення |
220-240 В |
|
Категорія |
HC (EN ISO 20957) |
|
використання |
додому |
|
технології |
Сумісний із такими програмами: Kinomap, FitShow, Zwift |
Характеристики
Бігова доріжка ZenRun 30
| Аудіороз'єм | так |
| Висота в розкладеному вигляді | 136 см |
| Висота у складеному вигляді | 112,20 см |
| Вихід двигуна | 2,50 к.с |
| Датчики частоти серцевих скорочень | так |
| Довжина бігової дошки | 140 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 175 см |
| Довжина у складеному вигляді | 150 см |
| Загальна кількість програм | 20 |
| Кількість попередньо встановлених програм | 14 |
| Кількість рівнів нахилу | 15 |
| Ключ безпеки | так |
| Користувацькі програми | 6 |
| Максимальна висота | 4,7° (8,2 %) |
| Нагрудний ремінь у комплекті | так |
| Нахил палуби | електронні |
| Обмеження ваги | 120 кг |
| Підходить для прогулянок | макс. 2 години, потім дайте біговій доріжці попрацювати 2-5 хвилин на повній швидкості |
| Ручний режим | так |
| Система для адаптації до нерівних поверхонь | так |
| Складана рама | так |
| Тип бігової доріжки | Моторизований |
| Транспортні колеса | так |
| Тримач для планшета | так |
| Тримач для пляшок | так |
| Функція паузи | так |
| Цільове використання | додому |
| Ширина бігової дошки | 46 см |
| Ширина в розкладеному вигляді | 79 см |
| Ширина у складеному вигляді | 78,40 см |
| Джерело живлення | 220 - 240 В |
| Гарантія | 24 |
| Клас | HC (EN957) |
| Мінімальна швидкість | 0,80 км/год |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Приймач нагрудного ременя | так |
| Програма HRC | так |
| Технології | Цвіфт |
| Підвіска | Сайлентблок |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Insportline |
| Тип | Електрична |
- Ціна: 44 344 ₴


