
Магнітна бігова доріжка Excel Run
13 892 ₴
- В наявності
- Код: 144013
+380 (98) 779-87-10
Менеджер з продажу (Магазин)- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітна бігова доріжка Excel Run
Більшість бігових доріжок дозволяють тренувати біг чи ходьбу. Бігова доріжка Excel Run пропонує Nordic Walking (Скандинавську ходьбу), за допомогою двох спеціально розроблених функціональних важелів, завдяки цьому під час ходьби можна спалити до 40% більше калорій, ніж під час звичайної ходьби. Таким чином, можна тренувати одночасно м'язи ніг і стегон і верхню частину тіла. Механічна бігова доріжка (без двигуна) пропонує оптимальні умови для занять фітнесом. Завдяки механічному приводу, ви можете самі налаштувати швидкість на свій смак.
Це стабільна бігова доріжка з магнітним гальмом має прості налаштування та дуже тиху роботу. Особливо підходить для швидкої ходьби, імітації ходьби під гору, та Nordic walking
Технічні характеристики
- Магнітна бігова доріжка (без двигуна)
- Магнітна система навантаження
- 8 рівнів навантаження
- 2 рівня нахилу бігової доріжки
- Можливість швидкого збирання для економії місця
- Функції: "Nordic Walking" та катання на бігових лижах
- Колеса для легкого транспортування
- Датчики пульсу
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вага: 30 кг
- Категорія HC (відповідно до EN957), призначений для домашнього використання
Розміри
у робочому вигляді:
- Довжина: 155 см
- Ширина: 66 см
- Висота 150 см
- Довжина: 150 см
- Ширина: 57 см
- Висота 150 см
- Довжина: 110 см
- Ширина: 35 см
Показ дисплея
- Автоматичне сканування
- Загальний час
- Поточна швидкість
- Відстань
- Загальна відстань
- Калорії
- Пульс
Особливості
- Система Easy Fold: простий та ефективний механізм дозволяє легко розкладати та складати бігову доріжку однією рукою
- Рухливі ручки з роздільним регулюванням навантаження
- Ручна програма
Характеристики
Магнітна бігова доріжка Excel Run
| Основні характеристики | Додаткові характеристики:Особливості: «Скандинавська ходьба» і катання на ногах бігуна |
| Аварійне гальмо | Ні |
| Амортизація | Без амортизатора |
| Аудіовихід | Ні |
| Вага | 36 800 |
| Вага, кг | 36 800 |
| Висота у робочому вигляді | 128 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчики пульса в ручках | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина бігового полотна, см | 110 х 35 см |
| Довжина кроку | 110 см |
| Довжина у розкладеному стані | 140 см |
| Довжина у складеному стані | 40 см |
| Живлення | 2 батареї АА |
| Зміна кутів нахилу | 2 рівня (12,3%) |
| Кількість програм | 1 |
| Клас | HC (EN957) |
| Конструкція | Складні |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Мінімальна швидкість | 0 км/год |
| Максимальна вага користувача | 100,2 кг |
| Максимальна потужність двигуна | 0 км |
| Максимальна швидкість | 0 км/год |
| Монітор серцевого ритму | Так |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Підставка для аксесуарів | Ні |
| Показання дисплея | Авто, час, швидкість, зростання, загальне зростання, калорії, пульс |
| Потужність двигуна | 0 к.с. |
| Призначення | Домашнє |
| Приймач нагрудного ременя | чистий. ..net |
| Програма HRC | Ні |
| Програми | 1 |
| Регулювання кута нахилу | 7 |
| Розмір бігового полотна | 110 х 35 см |
| Розміри в робочому вигляді | 155 х 66 х 50 см |
| Розміри в складеному вигляді | 150 х 57 х 150 см |
| Система вирівнювання | Ні |
| Термін поставки | 1 |
| Тип1 | Магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Тримач для пляшки | чистий |
| Ширина бігового полотна | 35 см |
| Ширина в робочому виді | 88 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Механічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 892 ₴



