
Бігова доріжка ZenRun 10
12 846 ₴
- Під замовлення
- Код: 5494352
Відправка з 28 травня 2026- +380 (68) 990-43-93Менеджер з продажу Неля
- +380 (95) 656-44-53Адміністрація/Бухгалтерія
- +380 (95) 887-51-11Адміністрація/Бухгалтерія
Під замовлення до 10 днів
Зручна для зберігання бігова доріжка, яку можна скласти навпіл і зберігати під ліжком, диваном або за шафою.
Чи знаєте ви, що можна активно проводити час перед телевізором? Складана бігова доріжка ZenRun 10 допоможе вам у цьому. Більше того, завдяки компактному розміру ви можете легко зберігати його під ліжком або за шафою, тож він не займатиме цінного місця , коли ви ним не користуєтеся.
Такий простий у зберіганні, що ви навіть забудете, що він у вас є

Коли ми кажемо, що його надзвичайно легко зберігати, ми не брешемо. Навіть у робочому стані він практично не займає місця . Більше того, його раму можна скласти навпіл , завдяки чому він стане ще більш компактним . Таким чином, ви можете легко зберігати складну бігову доріжку inSPORTline ZenRun 10 під ліжком, диваном або за шафою .
Маленький герой з великою силою
.jpg)
Незважаючи на компактні розміри, складна прогулянкова бігова доріжка inSPORTline ZenRun 10 витримує навантаження до 120 кг . Ви можете піти на повільну або швидку прогулянку – все, що вам потрібно зробити, це встановити швидкість ( 1 – 6 км/год ) за допомогою пульта дистанційного керування. Більше того, ви можете стежити за всіма важливими даними на вбудованому дисплеї , який показує відстань, час, калорії та швидкість .
Складана бігова доріжка ZenRun 10 ідеально підходить для прогулянок у комфорті вашого дому . Незалежно від того, чи хочете ви активно проводити час , чи тільки починаєте займатися спортом , ця бігова доріжка стане ідеальним вибором для вас.
Ключові особливості:
- Ультракомпактна рама , яка економить простір
- Кнопковий пульт дистанційного керування
- Плавний і тихий хід
- Вбудований дисплей
- Швидка і легка збірка
- Комп'ютер показує: відстань, час, калорії та швидкість
Технічний опис:
|
Потужність двигуна |
0,75 к.с |
|
Тип |
двигун |
|
Довжина бігової зони |
107,5 см |
|
Ширина бігової зони |
41,7 см |
|
Висота від землі |
8 см |
|
Мінімальна швидкість |
1 км/год |
|
Максимальна швидкість |
6 км/год |
|
Підходить для прогулянок |
Так, без обмежень |
|
Функція паузи |
немає |
|
Програма HRC |
немає |
|
Ручна програма |
немає |
|
Монітор серцевого ритму |
немає |
|
Тримач для пляшки з водою |
немає |
|
Тримач для планшета |
немає |
|
Транспортні колеса |
так |
|
Регулювання нерівної поверхні |
так |
|
Запобіжне гальмо |
немає |
|
Приймач пояса HR |
немає |
|
HR ремінь в комплекті |
немає |
|
Аудіо вхід |
немає |
|
Розкладний |
так |
|
Габаритні розміри |
127 х 56 х 13 см |
|
Згорнуті розміри |
75 х 56 х 16,5 см |
|
Максимальна вантажопідйомність |
120 кг |
|
вага |
24 кг |
|
Джерело живлення |
220 - 240 В |
|
Категорія |
HC (EN ISO 20957) |
|
використання |
додому |
Характеристики
Бігова доріжка ZenRun 10
| Аудіороз'єм | немає |
| Висота в розкладеному вигляді | 13 см |
| Висота у складеному вигляді | 16,50 см |
| Вихід двигуна | 0,75 к.с |
| Датчики частоти серцевих скорочень | немає |
| Довжина бігової дошки | 106 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 127 см |
| Довжина у складеному вигляді | 75 см |
| Ключ безпеки | немає |
| Нагрудний ремінь у комплекті | немає |
| Нахил палуби | немає нахилу |
| Обмеження ваги | 120 кг |
| Підходить для прогулянок | так |
| Ручний режим | немає |
| Система для адаптації до нерівних поверхонь | так |
| Складана рама | так |
| Тип бігової доріжки | Моторизований |
| Транспортні колеса | так |
| Тримач для планшета | немає |
| Тримач для пляшок | немає |
| Функція паузи | немає |
| Цільове використання | додому |
| Ширина бігової дошки | 40 см |
| Ширина в розкладеному вигляді | 56 см |
| Ширина у складеному вигляді | 56 см |
| Джерело живлення | 220 - 240 В |
| Гарантія | 24 |
| Клас | HC (EN957) |
| Мінімальна швидкість | 1 км/год |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Приймач нагрудного ременя | немає |
| Програма HRC | немає |
| Термін поставки | 1 |
| Підвіска | бігове полотно поглинає удари |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
- Ціна: 12 846 ₴





